Kaş Kontürü Fiyatları

Posted by doreme 12/06/2018 0 Comment(s)

 

Kaş kontürü zamanla çeşitli nedenlerden dolayı seyrelen kaşlarının yerinin doldurulmasıdır. Kaş kontürü uygulaması sahip olduğumuz kaşların kendi renginde ve çıkış yönüne doğru yapılır. Bu yönü ile de oldukça doğal bir görünüme sahiptir.

 

Kaş kontür dolgu tekniği adı verilen yöntemde seyrelen kaşlar arasındaki boşluklar doldurulur. Bu yöntem ile zamanla deforme olan kaşlar daha dolgun ve canlı bir görünüme kavuşur. Doğru yöntem kullanılarak yapılan kaş kontüründe ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorun yaşanması söz konusu değildir. İşlem yapıldıktan hemen sonra kaşlar olduğundan çok daha koyu bir görünüme bürünebilir. Ancak bu durum geçicidir. En fazla on gün sonunda vücut kendiliğinden fazla boyayı dışarı atar ve yapılan işlemin rengi biraz daha açılır.

 

 

 

Kaş kontürü işlemleri lokal anestezi kremleri kullanılarak yapılır. Bu nedenle de ağrılı ve acılı bir işlem değildir. Ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak kaş kontürü yapacak olan kişinin uzmanlığı da çok önemlidir. Aksi takdirde istenmeyen ve beklenmedik durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. Bu nedenle de her önümüze gelen yerde kaş kontürü yaptırmak doğru değildir.

 

Kaş kontürü son zamanların en çok tercih edilen güzellik yöntemlerinden birisi olduğu için birçok güzellik merkezi çeşitli kampanyalar yaparak çok düşük fiyatlara kaş kontürü yapmaktadır. Bu tarz yerlere fazla itibar etmemekte fayda vardır. Çünkü kaş kontüründe kullanılan boyaların bitkisel olması çok önemlidir. Bitkisel ve kaliteli kaş kontürü boyasının maliyeti yüksektir. Bu nedenle de bitkisel içerikli boyalar kullanan yerler bu işlemi çok ucuza yapamazlar.

 

Kaş kontürü fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün olmamakla beraber piyasada 300 - 1500 TL aralığında işlem yapılmaktadır.

Kaş kontürü fiyatları hakkında net bir bilgi edinebilmek için uzmanlığına güvendiğiniz güzellik merkezinden randevu alarak kaş yapınızı ücretsiz bir şekilde inceletmeniz gerekmektedir. Cilt tipiniz ve yapılacak olan uygulama belirlendikten sonra net bir fiyat alabilirsiniz.