Hakkımızda

2008 yılından beri insan sağlığına zararsız kalıcı makyaj boyaları ve tamamen organik kalıcı makyaj boyası üreten Doreme, 2015 yılından itibaren Maya Group bünyesinde Türkiye pazarında yer almaktadır.

Alanında Güney Kore’nin önde gelen markaları arasında bulunan Doreme yenilikçi yapısıyla teknolojisini ve tekniğini sürekli yenilemektedir.

Ayrıca Doreme tamamen organik kalıcı makyaj boyası serisi üretimi ile kalıcı makyaj sektöründe yeni bir çığır açmıştır.Hiçbir katkı maddesi bulunmayan ürün serisi ile natürel güzellik isteyenlerin tercih ettiği marka olmuştur.

Doreme markası adı altında satılan bütün ürünler, 2011 yılı Avrupa Birliği ResAP(2011)1 ve Alman Hükümetince geçer kabul edilen ilgili kararnamelerin gerekliliklerine uygundur.


Doreme ürünlerinde : Kadmiyum, civa, selenyum, tellür, talyum, uranyum, krom' un saptanabilir miktarlarını ve çözünür baryum kombinasyonları içermez, Arsenik, baryum sülfat, krom, kurşun ve çinko varlığı kozmetik standartların dahi altında bulunur.

Marka ve ürünlerle ilgili sertifikalara buradan bakabilirsiniz. Ayrıca her bir renk ve her LOT için analiz sertifikaları talep üzerine firmamızdan temin edilebilir.


Doreme, profesyonel kalıcı makyaj ve dövme sanatçılarına hitap etmekle birlikte kalıcı makyaj akademilerinin de ilk tercihidir. Maya Group'un güzellik sektöründeki tecrübe ve birikimiyle her geçen gün daha da büyüyen Doreme Türkiye profesyonel kalıcı makyaj ve dövme sanatçılarını profesyonel dokümanlar ve eğitimlerle desteklemektedir.


Maya Akademi'de ileri düzey kalıcı makyaj eğitimleri ve Maya Estetik şubelerinde yapılan medikal kalıcı makyaj uygulamaları Doreme ürünleri ile yapılmaktadır.


Doreme ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili ve resmi distribütörü Maya Pharma’dır.